1. REGISTRÁCIA DO VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Do vernostného programu je automaticky zaradený každý zákazník, ktorý už má alebo si vytvorí nový používateľský účet na elektromanagement.sk/moj-ucet/.

2. VERNOSTNÝ BOD, ZÍSKAVANIE VERNOSTNÝCH BODOV

Za nákup v hodnote 5 € na našom eshope zákazník získa 1 vernostný bod. Pri každom nákupe vstupenky alebo tovaru je uvedený možný počet získania týchto vernostných bodov. Počet aktuálnych vernostných bodov nájde zákazník po prihlásení v mojom účte v sekcii Vernostné body. Vernostné body nie je možné získať v prípade vstupenky pre vystavovateľov, rezervácie ubytovania a kúpou vernostných odmien.

3. ŠPECIÁLNE VERNOSTNÉ BODY

Okrem vernostných bodov získaných za nákup v eshope, je možné získať body navyše, aktuálne zvýhodnené ponuky nájdete po prihlásení v mojom účte v sekcii Vernostné body. Každý zákazník získa automaticky špeciálne vernostné body v týchto prípadoch: 

a) stály a novozaregistrovaný zákazník pri vstupe do vernostného programu -> 20 vernostných bodov 

b) v prípade kompletného vyplnenia profilu -> 5 vernostných bodov

c) v prípade uvedenia dátumu narodenia -> každý rok v deň narodenín -> 10 vernostných bodov

d) odporúčanie známeho cez link odporúčania -> 5 vernostných bodov

4. ÚROVNE VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Vo vernostnom programe sú 3 možné úrovne:

Počet bodov
0 - 199 bodov
200 - 499 bodov
500 a viac bodov
Platnosť úrovne
neobmedzene
365 dní
365 dní
Ponuka vernostných odmien
základná
rozšírená
rozšírená
Zľava v našom eshope*
2%
5%
10%

Stáli a novozaregistrovaní zákazníci sú automaticky zaradení do úrovne BASIC. Podľa počtu priebežne dosiahnutých bodov je zákazník následne preradený do ďalšej úrovne, pričom bude o tejto skutočnosti informovaný emailom a túto informáciu nájde aj v mojom účte. Platnosť využívania výhod vyššej úrovne je odo dňa preradenia 365 dní, túto platnosť úrovne nájde zákazník aj v mojom účte. Body sa pri preradení resetujú a zákazník pokračuje v získavaní potrebných bodov na ďalšiu vyššiu úroveň. Pokiaľ zákazník v priebehu roka nenazbiera dostatočný počet bodov pre ďalšiu úroveň, bude jeho úroveň opäť BASIC.

Napr. zákazník nazbieral k 1.9.2023 potrebný počet bodov 200, od tohto dňa po dobu 365 dní môže využívať výhody úrovne PREMIUM do 1.9.2024 a zbiera body ďalej. Pokiaľ nazbiera ďalej potrebných 300 bodov, bude preradený do vyššej úrovne BUSINESS, v opačnom prípade do úrovne BASIC.

*Vernostnú zľavu nie je možné uplatniť na rezerváciu sprostredkovaného ubytovania a odbornej exkurzie.

 

5. ZDIEĽANIE BODOV VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Zákazník v prípade, ak je v nejakej úrovni a nemá záujem o získanie ďalšej úrovne, môže nazbierané body v minimálnej hodnote 100 bodov a maximálnej 500 bodov premeniť za kupón, ktorý môže zdieľať známemu.

6. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Všetky osobné údaje sú spracovávané a uvedené v Zásadách ochrany osobných údajov.

 

Tieto pravidlá nadobudli účinnosť od 1.9.2023